LLG Bibuła filtracyjna, ilościowa, krążki, bardzo szybkie
Treść:
100
Numer produktu:
9045843
Informacje dot. produktu "LLG Bibuła filtracyjna, ilościowa, krążki, bardzo szybkie"
Wykonana w 100 % z celulozy.
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
Wielkość porów od 15 do 20 µm.
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
- Do gruboziarnistych osadów o dużej objętości
- Fordeterminacja zgodnie z niemieckimi standardowymi metodami badania wody, ścieków i osadów
- Dla Fe(OH)2, Al(OH)3, NaSO4
- Bez popiołu, odpowiednik czarnej wstążki
| Ciężar: | 80 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.20 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Materiał: | Celuloza |
| Max. Prędkość filtracji: | 9 s |
| Numer artykułu producenta: | 9045843 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Ilościowy |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zawartość popiołu: | 0.01 % |
| Ø: | 125 mm |