Kwadratowe kuwety na próbki, szklane
Treść:
2
Numer produktu:
6241046
Informacje dot. produktu "Kwadratowe kuwety na próbki, szklane"
Do pomiarów fotometrycznych w cieczach. Dopasowana para.
| Specyfikacja | |
| Długość drogi optycznej: | 25,4 mm (1 cal) |
| Objętość: | 10 ml |
| Głębokość zewnętrzna: | 25.4 mm |
|---|---|
| Kształt (kuwety): | Prostokątny |
| Maks. pojemność: | 10 ml |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 2495402 |
| Pojemność: | 10 ml |
| Szerokość zewnętrzna: | 25.4 mm |
| UNSPSC: | 41121813 |