Kuwety, żywica melaminowa
P/S Kunststoffwerke AG
Treść:
1
Numer produktu:
9200335
Informacje dot. produktu "Kuwety, żywica melaminowa"
Żywica melaminowa, biała. Można sterylizować w autoklawie (121°C).
| Głębokość zewnętrzna: | 240 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Numer artykułu producenta: | 20 3403 0010 |
| Odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 360 mm |
| UNSPSC: | 41-12-28-08 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 360 x 240 x 20 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 20 mm |