Kuwety turbidymetryczne, zakres VIS
Treść:
1
Numer produktu:
6200883
Informacje dot. produktu "Kuwety turbidymetryczne, zakres VIS"
Dł fali: 360 nm - 2500 nm
Materiał: Szkło optyczne
Materiał: Szkło optyczne
| Długość fali: | 360...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 25x25 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 30 mm |
| Maks. pojemność: | 25 ml |
| Materiał: | Szkło optyczne specjalne |
| Numer artykułu producenta: | 402-013-10 |
| Pojemność: | 25 ml |
| Szerokość wewnętrzna: | 25 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 30 mm |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 30 x 30 x 70 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 70 mm |