Kuwety przepływowe z podwójną drogą optyczną, do pomiaru fluorescencji i absorbancji
Treść:
1
Numer produktu:
6286791
Informacje dot. produktu "Kuwety przepływowe z podwójną drogą optyczną, do pomiaru fluorescencji i absorbancji"
Zakres dł. fali: od 200 do 2500 nm
Materiał optyczny: Kwarc High Performance
*do pomiarów fluorescencyjnych
Materiał optyczny: Kwarc High Performance
*do pomiarów fluorescencyjnych
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 1/10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 110 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 176-765-85-40 |
| Pojemność: | 110 µl |
| Szerokość wewnętrzna: | 6 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 35 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 35 mm |
| Wysokość środka: | 8.5 mm |