Kuwety makro
Treść:
100
Numer produktu:
9406110
Informacje dot. produktu "Kuwety makro"
Sortowane wg numerów gniazda. Znikome odchylenia wartości ekstynkcji. Nienaganny optycznie zakres przechodzenia promieni. CERTIFIED LIFE SCIENCE QUALITY.
Sortowane wg numerów gniazda. Znikome odchylenia wartości ekstynkcji. Nienaganny optycznie zakres przechodzenia promieni. CERTIFIED LIFE SCIENCE QUALITY.
| Długość fali: | 340 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4.5 ml |
| Materiał: | PS |
| Min. pojemność: | 2.5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 759005 |
| Pojemność: | 2.5 ... 4.5 ml |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |