Kuwety makro, z 4 oknami optycznymi, przezroczystymi w UV
Treść:
100
Numer produktu:
6280680
Informacje dot. produktu "Kuwety makro, z 4 oknami optycznymi, przezroczystymi w UV"
Sortowane wg numerów gniazda. Znikome odchylenia wartości ekstynkcji. Nienaganny optycznie zakres przechodzenia promieni. CERTIFIED LIFE SCIENCE QUALITY.
Szczególnie nadają się do spektroskopii fluorescencyjnej. Wersja UV może być użyta do długości fali 230 nm i wykazuje minimalną autofluorescencję.
| Długość fali: | 230 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4.5 ml |
| Min. pojemność: | 2.5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 759125 |
| Pojemność: | 2.5 ... 4.5 ml |
| Szerokość wewnętrzna: | 10 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |