Kuwety makro, z 4 oknami optycznymi, PS
Treść:
500
Numer produktu:
6280981
Informacje dot. produktu "Kuwety makro, z 4 oknami optycznymi, PS"
Sortowane wg numerów gniazda. Znikome odchylenia wartości ekstynkcji. Nienaganny optycznie zakres przechodzenia promieni. CERTIFIED LIFE SCIENCE QUALITY.
Szczególnie nadają się do spektroskopii fluorescencyjnej.
| Długość fali: | 340 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4.5 ml |
| Materiał: | PS |
| Min. pojemność: | 2.5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 759035 |
| Pojemność: | 2.5 ... 4.5 ml |
| Szerokość wewnętrzna: | 10 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |