Kuwety makro, plastikowe
Treść:
100
Numer produktu:
6225579
Informacje dot. produktu "Kuwety makro, plastikowe"
Do pomiarów fotometrycznych również w zakresie UV.
Zakres dostawy: 100 identycznych kuwet w pudełku styropianowym z zamykaną pokrywą
- Stosowany zakres długości fal od 220 do 900 nm
- Niska zmienność wartości ekstynkcji
- Dobry zakres transmisji optycznej
- Sortowane według numeru wnęki formy
Zakres dostawy: 100 identycznych kuwet w pudełku styropianowym z zamykaną pokrywą
| Długość fali: | 220...900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4.0 ml |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 27 22 110 |
| Pojemność: | 4.0 ml |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |