Kuwety jednorazowe, PS, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
9406011
Informacje dot. produktu "Kuwety jednorazowe, PS, LLG"
Optymalny kształt i grubość ścianek bocznych zapewnia zwiększony transfer ciepła, co zapewnia stałą temperaturę próbek podczas pomiarów fotometrycznych.
- Sortowanie wg numerów gniazda
- Wykonane z przezroczystego polistyrenu (PS)
- Zakres: od 340 do 900 nm
- Znikome odchylenia wartości ekstynkcji
- Doskonały zakres transmitancji
- Długość drogi optycznej 10 mm
- Wymiary całkowite: 12,5 x 12,5 x 45 mm
- W statywach polistyrenowych: 100 kuwet w statywie z pokrywą
| Długość fali: | 340...900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4.0 ml |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 9406011 |
| Pojemność: | 4.0 ml |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |