Kuwety do pomiaru rozpraszania światła, zakres UV
Treść:
1
Numer produktu:
6073106
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru rozpraszania światła, zakres UV"
Zakres długości fali: 200 nm - 2500 nm
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe High Performance
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe High Performance
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Kształt (kuwety): | Okrągła |
| Maks. pojemność: | 3200 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 540-111-80 |
| Pojemność: | 3,200 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 10 x 75 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 75 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |
| Ø zewnętrzna: | 10 mm |