Kuwety do pomiaru mikrolitrowych objętości TrayCell 2.0
Treść:
1
Numer produktu:
4682594
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru mikrolitrowych objętości TrayCell 2.0"
Kuwety do oznaczeń objętości mikrolitrowych wykorzystujące kwarcowe światłowody do spektrofotometrów UV-Vis. Odpowiednie do wszystkich obecnych spektrofotometrów ze standardowym uchwytem kuwety.
Oznaczanie czystości i stężenia DNA/RNA i białek
Określanie wydajności znakowania w eksperymentach mikromacierzy
Precyzyjnie określone długości drogi optycznej zapobiegają niewłaściwej regulacji
Odzyskanie próbek poprzez proste odpipetowanie
Możliwość pomiaru próbek o niskim napięciu powierzchniowym
Szybkie i łatwe czyszczenie
Przy składaniu zamówienia proszę podać wysokość środka!
Zakres dostawy: Kuweta, pokrywa dla podanych grubości warstw
Oznaczanie czystości i stężenia DNA/RNA i białek
Określanie wydajności znakowania w eksperymentach mikromacierzy
Precyzyjnie określone długości drogi optycznej zapobiegają niewłaściwej regulacji
Odzyskanie próbek poprzez proste odpipetowanie
Możliwość pomiaru próbek o niskim napięciu powierzchniowym
Szybkie i łatwe czyszczenie
Przy składaniu zamówienia proszę podać wysokość środka!
Zakres dostawy: Kuweta, pokrywa dla podanych grubości warstw
| Specyfikacja | |
| Objętość: | 0.7 ... 10 µl |
| Zakres pomiarowy: | 210 ... 1100 nm |
| Materiał okienka: | Wysokiej jakości szkło quarz |
| Wymiary (szer. x gł.) |
| Długość fali: | 210...1100 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 0,2/1 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 10 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Min. pojemność: | 0.7 µl |
| Numer artykułu producenta: | 105830-A3-V1-40 |
| Pojemność: | 0.7 ... 10 µl |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ: | TrayCell 2.0 |
| UNSPSC: | 41121813 |