Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV,szkło kwarcowe SUPRASIL®
Treść:
1
Numer produktu:
6800848
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV,szkło kwarcowe SUPRASIL®"
Szkło kwarcowe SUPRASIL®200 - 3500 nm. Szerokość wewnętrzna 9,5 mm. Grubość podstawy 1,5 mm.
Typ A: z pokrywką z PTFE
Typ B: z małą szklaną pokrywką
Typ D: z korkiem PTFE / od 40 mm z 2 korkami PTFE
Typ A: z pokrywką z PTFE
Typ B: z małą szklaną pokrywką
Typ D: z korkiem PTFE / od 40 mm z 2 korkami PTFE
| Długość fali: | 200...3500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 1 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 3.5 mm |
| Maks. pojemność: | 350 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 110-1-46 |
| Pojemność: | 350 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 9.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 3.5 x 52 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 52 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |