Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, specjalne szkło optyczne
Treść:
1
Numer produktu:
9144140
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, specjalne szkło optyczne"
Specjalne szkło optyczne 320 - 2500 nm. Szerokość wewnętrzna 9,5 mm. Grubość podstawy 1,5 mm.
Typ A: z pokrywką z PTFE
Typ B: z małą szklaną pokrywką
Typ C: z normalną szklaną pokrywką
Typ A: z pokrywką z PTFE
Typ B: z małą szklaną pokrywką
Typ C: z normalną szklaną pokrywką
| Długość fali: | 360...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 40 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 42.5 mm |
| Maks. pojemność: | 14000 µl |
| Materiał: | Szkło optyczne specjalne |
| Numer artykułu producenta: | 100-40-20 |
| Pojemność: | 14,000 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Szerokość wewnętrzna: | 9.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 42.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |