Kuwety do pomiarów światła odbitego, zakres VIS
Treść:
1
Numer produktu:
6229402
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiarów światła odbitego, zakres VIS"
| Dł. fali: | Materiał: |
| 330 nm - 2500 nm | Borofloat® (BF) |
| 360 nm - 2500 nm | Szkło optyczne (OG) |
| Długość fali: | 330...2500 nm |
|---|---|
| Kształt (kuwety): | Okrągła |
| Maks. pojemność: | 73 ml |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 692-104-23 |
| Pojemność: | 73 ml |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 60 x 40.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 40.5 mm |
| Ø zewnętrzna: | 60 mm |