Kuwety do pomiarów absorbancji, zakres NIR
Treść:
1
Numer produktu:
6200777
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiarów absorbancji, zakres NIR"
Zakres długości fali: 200 nm - 3500 nm
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe Extended Range
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe Extended Range
| Długość fali: | 200...3500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 1 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 7.5 mm |
| Maks. pojemność: | 700 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 404-1-46 |
| Pojemność: | 700 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 18.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 23.6 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 23.6 x 7.5 x 47.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 47.5 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |