Kuwety do kolorymetru kieszonkowego DR300
Treść:
6
Numer produktu:
6238713
Informacje dot. produktu "Kuwety do kolorymetru kieszonkowego DR300"
Kuwety do pomiarów spektrofotometrycznych w analizie wody.
| Długość ścieżki: | 25 mm |
|---|---|
| Kształt (kuwety): | Okrągła |
| Maks. pojemność: | 10 ml |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 2427606 |
| Pojemność: | 10 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Kapsel |
| UNSPSC: | 41121813 |