Kuwety absorpcyjne ultra-mikro, zakres UV,szkło kwarcowe High Performance
Treść:
1
Numer produktu:
9190968
Informacje dot. produktu "Kuwety absorpcyjne ultra-mikro, zakres UV,szkło kwarcowe High Performance"
Szkło kwarcowe High Performance200 - 2500 nm.
Typ A: z korkiem PE
Typ B: z otworem dla końcówek pipet
Typ A: z korkiem PE
Typ B: z otworem dla końcówek pipet
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 100 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 105-201-15-40 |
| Pojemność: | 100 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Ultra-Micro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Wysokość środka: | 15 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |