Kuwety VIS, PMMA, Eppendorf® Vis, makro
Treść:
1000
Numer produktu:
6265212
Informacje dot. produktu "Kuwety VIS, PMMA, Eppendorf® Vis, makro"
Jednorazowe kuwety Eppendorf® Vis są wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, o zakresie spektralnym od 300 do 900 nm. Są przeznaczone do analiz niewymagających pomiarów w zakresie UV jak np.: oznaczanie stężenia białka met. Bradforda, Lowrego itp., oznaczania gęstości optycznej hodowli bakteryjnych (OD600), oznaczanie kinetyki reakcji, niektóre pomiary fluorymetryczne.
| Długość fali: | 300 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 4500 µl |
| Materiał: | PMMA |
| Min. pojemność: | 1000 µl |
| Numer artykułu producenta: | 0030079345 |
| Pojemność: | 1,000 ... 4,500 µl |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |