Kuwety UV, jednorazowe, z tworzywa sztucznego, pół-mikro
Treść:
100
Numer produktu:
9406118
Informacje dot. produktu "Kuwety UV, jednorazowe, z tworzywa sztucznego, pół-mikro"
Do oznaczeń w analizie wody, chemii i w zastosowaniach w naukach przyrodniczych.
- Możliwość stosowania z większością rozpuszczalników polarnych, kwasów i roztworów alkalicznych
- Zmniejszone ryzyko zanieczyszczenia
- Pogrupowane według numeru gniazda formy
| Długość fali: | 230 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 3.0 ml |
| Min. pojemność: | 1.5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 759150 |
| Pojemność: | 1.5 ... 3.0 ml |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |