Kuwety UV, jednorazowe, z tworzywa sztucznego, mikro, pakowane pojedynczo
Treść:
100
Numer produktu:
6227779
Informacje dot. produktu "Kuwety UV, jednorazowe, z tworzywa sztucznego, mikro, pakowane pojedynczo"
Do fotometrycznego oznaczania białek, ssDNA, dsDNA, RNA i oligonukleotydów w zakresie UV. Wystarczają objętości próbek tak małe jak 70 µl.
- Możliwość stosowania przy długości fali od 230 nm
- Do pomiarów przy 260 nm, 280 nm i w zakresie widzialnym
- Indywidualnie pakowane kuwety są wolne od DNazy, DNA i RNazy
- Pogrupowane według numeru gniazda formy
| Długość fali: | 230 ... 900 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 550 µl |
| Min. pojemność: | 70 µl |
| Numer artykułu producenta: | 759235 |
| Pojemność: | 70 ... 550 µl |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Mikro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Wysokość środka: | 15 mm |