Kuwety UV, UVette®
Treść:
80
Numer produktu:
9409392
Informacje dot. produktu "Kuwety UV, UVette®"
Tworzywo sztuczne, z którego są zrobione kuwety UVette, oferuje zakres spektralny 220-1600 nm. Umożliwia to, zarówno pomiary w zakresie UV, jak również uniwersalnie w zakresie VIS.
- Odpowiedni do pomiarów niewielkich obj., min. 50 µl
- Dwie grubości warstwy: 2 mm i 10 mm
- Zakres spektralny UV/VIS: od 220 do 1600 nm
- Kreski miarowe dla obj. 500 µl i 1000 µl
- Całkowicie przezroczysty materiał, doskonałe właściwości powierzchniowe
- Dno naczynka w kształcie lejka umożliwia łatwe napełnianie
- Głęboko leżące okna optyczne zapobiegają rysom
- Samostojące
- Możliwość nanoszenia oznaczeń na mlecznych powierzchniach chwytnych
- Do stosowania w urządzeniu BioPhotometer i większości spektrofotometrów z odpowiednimi adapterami
- Wolne od zanieczyszczeń biologicznych: DNA-/RN-az i białek
| Długość fali: | 220 ... 1600 nm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 2000 µl |
| Materiał: | Plastik |
| Min. pojemność: | 50 µl |
| Numer artykułu producenta: | 0030106300 |
| Pojemność: | 50 ... 2,000 µl |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 36 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 36 mm |