Kuwety LLG
Treść:
4
Numer produktu:
4681515
Informacje dot. produktu "Kuwety LLG"
Kuwety LLG są najczęściej stosowane w laboratoriach analitycznych.
Mają dwa przezroczyste okna, dwie ściany boczne i są dostępne w wariantach ze szkła optycznego lub kwarcu. Ścianki i podstawa są polerowane wewnątrz i oszronione na zewnątrz. Grubość okien i podstawy wynosi 1,25 mm. Całkowita wysokość kuwet typu standardowego wynosi 45 mm lub 48 mm w przypadku kuwet wyposażonych w korek. Każda kuweta dostarczana jest z pokrywką z PTFE.
Mają dwa przezroczyste okna, dwie ściany boczne i są dostępne w wariantach ze szkła optycznego lub kwarcu. Ścianki i podstawa są polerowane wewnątrz i oszronione na zewnątrz. Grubość okien i podstawy wynosi 1,25 mm. Całkowita wysokość kuwet typu standardowego wynosi 45 mm lub 48 mm w przypadku kuwet wyposażonych w korek. Każda kuweta dostarczana jest z pokrywką z PTFE.
- Szkło optyczne: od 335 do 2500 nm
- Kwarc: od 200 do 2700 nm
| Długość fali: | 335...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Maks. pojemność: | 3.5 ml |
| Materiał: | Szkło optyczne specjalne |
| Numer artykułu producenta: | 4681515 |
| Pojemność: | 3.5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |