Kulki szklane typu S
Sigmund Lindner GmbH
Treść:
1000
Numer produktu:
6074805
Informacje dot. produktu "Kulki szklane typu S"
Ze szkła wapniowo-sodowego typu AR. Dostarczane w opakowaniach po ok. 1 kg.
| Maks. Ø: | 0.60 mm |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Min. Ø: | 0.40 mm |
| Numer artykułu producenta: | 45015 |
| Opakowanie: | 1 kg |
| UNSPSC: | 41-12-18-00 |
| Zawartość VP: | 1 kg |
| Ø: | 0.40 ... 0.60 mm |