Krzesło do pomieszczeń typu cleanroom ESD
Treść:
1
Numer produktu:
4661513
Informacje dot. produktu "Krzesło do pomieszczeń typu cleanroom ESD"
- Oparcie tapicerowane skórą, kolor: czarny, (szer. góra/dół x wys.: 340/445 x 515 mm), nachylenie oparcia: -10° do +8°
- Siedzisko tapicerowane skórą, kolor: czarny, (szer. pleców/główna x głęb.: 480/510 x 470 mm), nachylenie siedziska: -4° do +10°
- Kolumna, chromowana, z osłoną kolumny
- Podstawa pięcioramienna, polerowana z podwójnymi kółkami przewodzącymi prąd
- Przewodzące krzesło do odprowadzania ładunków elektrostatycznych opór elektryczny: 6 x 10^6 Ohm
- Certyfikowane do pomieszczeń typu cleanroom klasy 5 wg DIN EN ISO 14644-1
- Udźwig 120 kg
- 5 lat gwarancji
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 630 mm |
| Materiał: | Sztuczna skóra |
| Min. Wysokość siedziska: | 510 mm |
| Numer artykułu producenta: | 102439 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Typ: | WS 1720 RR ESD |
| Wysokość siedziska: | 510 ... 630 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Nie |
| Z podłokietnikami: | Nie |