Krzesła laboratoryjne Neon
Treść:
1
Numer produktu:
6318783
Informacje dot. produktu "Krzesła laboratoryjne Neon"
Krzesła laboratoryjne Neon nowej generacji. Neon oferuje doskonały komfort podczas siedzenia, zapewniający dobre samopoczucie podczas pracy w laboratorium. Ułatwia siedzenie w pozycji wychylonej do przodu, która jest często niezbędna w pracy laboratoryjnej. Jest on więc idealnym rozwiązaniem w pracy laboratoryjnej, gdy wymagane jest wygodne krzesło.
Akcesoria: Wielofunkcyjne podłokietniki (para): regulowana wysokość, szerokość, głębokość i obrót.
- Odporne na działanie środków dezynfekcyjnych i chemicznych: Odporne na wszystkie typowe środki dezynfekcyjne i chemiczne.
- Czarna tapicerka siedziska i oparcia wykonana ze sztucznej skóry (miękkiej, wygodnej, łatwej w czyszczeniu, antybakteryjnej) lub miękkiej pianki PU (bardzo wytrzymałej, zmywalnej i antybakteryjnej).
- Bez zanieczyszczeń: brak toksyn i ich emisji.
- Nagrodzone za kształt i trwałość. Neon jest pierwszym krzesłem laboratoryjnym, któremu przyznano nagrodę eco-label "Blue Angel".
- Bardzo duże, ergonomicznie zaprojektowane oparcie.
- Krzesła Neon zaprojektowano tak, by były dostosowane do każdego rozmiaru oraz ciężaru ciała i mogły sprostować różnorodnym czynnościom.
- Technologia synchroniczna zapewnia aktywne i dynamiczne siedzenie. Siedzisko i oparcie towarzyszą ciału podczas jego poruszania.
- Innowacyjny, zmienny system tapicerski
- System 1+1 sprawia, że zmiana tapicerki jest bardzo prosta: elementy tapicerki są umieszczone na krześle i mocowane za pomocą kliknięć.
- Regulacja wysokości siedziska za pomocą sprężyny gazowej.
- Technologia synchroniczna umożliwia regulację wysokości siedzenia, pochylenia siedziska, głębokości fotela i wysokości oparcia oraz ciężaru.
- Solidna, aluminiowa, czarna, płaska podstawa w kształcie gwiazdy.
- Chromowany pierścień do stóp zapewnia wsparcie dla nóg. Można go w łatwy i szybki sposób wyregulować..
- Z certyfikatem "Tested Safety" (znak GS).
- 10 lat gwarancji, Made in Germany.
Akcesoria: Wielofunkcyjne podłokietniki (para): regulowana wysokość, szerokość, głębokość i obrót.
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/pomarańczowy |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 620 mm |
| Materiał: | Skintec |
| Min. Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9573-4000-3279-7 |
| Typ: | Neon 2 |
| Wysokość siedziska: | 450 ... 620 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Nie |