Krzesła laboratoryjne, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6324136
Informacje dot. produktu "Krzesła laboratoryjne, LLG"
Ekonomiczne krzesła laboratoryjne zapewniają zdrową i poprawną pozycję podczas siedzenia. Stałe oparcie to idealne wsparcie podczas pracy w pozycji siedzącej. Siedzisko i oparcie krzesła zapewnia zintegrowane podparcie odcinka lędźwiowego, oferując tym samym najlepszą ergonomię laboratoryjną.
- Minimalna ilość połączeń: łatwa dezynfekcja i czyszczenie
- Odporne na środki dezynfekcyjne oraz środki chemiczne
- Czarna tapicerka siedziska i oparcia wykonana ze sztucznej skóry (miękkiej, wygodnej, łatwej w czyszczeniu, antybakteryjnej) lub miękkiej pianki PU (bardzo wytrzymałej, zmywalnej i antybakteryjnej)
- Szybka regulacja: regulacja w pozycji siedzącej jest wygodna i łatwa
- Regulacja wysokości siedziska za pomocą sprężyny gazowej
- Stałe oparcie
- Regulacja wysokości i nachylenia oparcia
- Solidna, plastikowa, czarna, płaska podstawa w kształcie gwiazdy
- Chromowany pierścień do stóp zapewnia wsparcie dla nóg. Można go w łatwy i szybki sposób wyregulować
- Z certyfikatem "Tested Safety" (znak GS)
- 10 lat gwarancji, Made in Germany
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja (podstawa): | Nóżki |
| Maks. Wysokość siedziska: | 620 mm |
| Materiał: | Zamiennik skóry |
| Min. Wysokość siedziska: | 440 mm |
| Numer artykułu producenta: | 6324136 |
| Wysokość siedziska: | 440 ... 620 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Nie |
| Z podłokietnikami: | Nie |


