Krystalizatory, szkło borokrzemowe, LLG, bez wylewem
Treść:
1
Numer produktu:
6236596
Informacje dot. produktu "Krystalizatory, szkło borokrzemowe, LLG, bez wylewem"
Krystalizatory szklane bez wylewem. Zgodne z normą DIN 12337. Autoklawowalne.
| Materiał: | Boro 3.3 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 6236596 |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| UNSPSC: | 41-12-28-08 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Wzorzec: | DIN 12337 |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 60 mm |