Krystalizatory, stal nierdzewna 1.4301, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6267379
Informacje dot. produktu "Krystalizatory, stal nierdzewna 1.4301, LLG"
Alternatywa dla krystalizatorów szklanych, o podobnych zastosowaniach. Wykonane z solidnej, gładkiej i bezszwowej stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 6267379 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 70 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 70 mm |