Krystalizatory, Pyrex®
Treść:
10
Numer produktu:
9000075
Informacje dot. produktu "Krystalizatory, Pyrex®"
- Zgodne z normą DIN 12337
- Wykonane ze szkła borokrzemianowego Pyrex®
- Odpowiednie do stosowania w temp. do 400°C
- Odporność chemiczna i termiczna
| Maks. odporność na temperaturę: | 400 °C |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1470/10D |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 115 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Wzorzec: | DIN 12337 |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 115 mm |