Kriopudełka z siatką, 132 x 132, PC
Treść:
1
Numer produktu:
4653693
Informacje dot. produktu "Kriopudełka z siatką, 132 x 132, PC"
Pokrywa kodowana numerycznie. Zakres temperatur -190 - 121 °C. Odpowiednie do stosowania z ciekłym azotem. Autoklawowalne. Możliwość układania w stosy, z otworami spustowymi dla skroplin i azotu. Odpowiednie do krioprobówek o średnicy do 12,3 mm. Mogą być również używane do większych naczyń poprzez usunięcie wkładów siatkowych.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla Ø probówek: | 12,3 mm |
| Głębokość: | 132 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 100 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 10 x 10 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 10 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 10 |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 51 50 015 |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura min.: | -190 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 132 x 132 mm |
| Wysokość: | 52 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |