Krioprobówki CryoTube™
Treść:
400
Numer produktu:
7607431
Informacje dot. produktu "Krioprobówki CryoTube™"
Do przechowywania i przenoszenia zamrożonych materiałów biologicznych. Dostępne trzy różne typy probówek. Spełniają wymagania IATA dla transportu próbek diagnostycznych i USP Class VI. Pakowane w dające się zamykać szczelne torebki z wydrukowanym numerem katalogowym i serii. Apirogenne, nietoksyczne, sterylne (SAL 10-6). Do użytku w ciekłym azocie muszą by uszczelnione w tubach Nunc CryoFlex™ (patrz akcesoria). Certyfikowany brak DNaz i RNaz.
UWAGA:
Nie wolno zanurzać krioprobówek w ciekłej fazie azotu, z wyjątkiem probówek zabezpieczonych w powłokach CryoFlex™ (nr kat. 4.009 142). Niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do dostania się ciekłego azotu do wewnątrz probówki i spowodować wytworzenie się nadciśnienia i w konsekwencji wywołać rozerwanie naczynia i wydostanie się zamkniętej substancji niebezpiecznej.
UWAGA:
Nie wolno zanurzać krioprobówek w ciekłej fazie azotu, z wyjątkiem probówek zabezpieczonych w powłokach CryoFlex™ (nr kat. 4.009 142). Niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do dostania się ciekłego azotu do wewnątrz probówki i spowodować wytworzenie się nadciśnienia i w konsekwencji wywołać rozerwanie naczynia i wydostanie się zamkniętej substancji niebezpiecznej.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 366524 |
| Pojemność nominalna: | 3.6 ml |
| Rodzaj gwintu: | Wewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-17-04 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Silikon |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.5 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Ø: | 12.5 mm |