Kriopojemniki true north®, składane, folia PP
Treść:
10
Numer produktu:
6284252
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki true north®, składane, folia PP"
Wykonane z polipropylenu pojemniki wielokrotnego użytku, ekonomiczne i odporne na wilgoć. Bardziej trwałe niż pojemniki kartonowe. Znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia pleśni. Odpowiednie do wielokrotnego zamrażania i rozmrażania. Do samodzielnego montażu, oszczędzają miejsce w laboratorium. Separatory dołączone do pojemników.
Do przechowywania w temperaturze do -196°C.
| Dla probówek: | 1,5/2,0 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 125 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Numer artykułu producenta: | HS120372 |
| Szerokość: | 125 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 125 x 125 mm |
| Wysokość: | 49 mm |