Kriopojemniki true north®, PP
Treść:
10
Numer produktu:
4684319
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki true north®, PP"
Wykonane z polipropylenu pojemniki wielokrotnego użytku, ekonomiczne i odporne na wilgoć. Bardziej trwałe niż pojemniki kartonowe. Znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia pleśni. Odpowiednie do wielokrotnego zamrażania i rozmrażania. Do samodzielnego montażu, oszczędzają miejsce w laboratorium. Separatory dołączone do pojemników.
Do przechowywania w temperaturze do -80°C.
| Głębokość: | 198 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 100 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS120428 |
| Szerokość: | 188 mm |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 188 x 198 mm |
| Wysokość: | 41 mm |