Kriopojemniki, PP, z nasuwaną pokrywą, 133 x 133 mm
Treść:
5
Numer produktu:
9405841
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PP, z nasuwaną pokrywą, 133 x 133 mm"
- Regulowana wysokość w zakresie od 50 do 75 mm przez obrót pokrywy o 90°
- Układ 9 x 9 oraz 10 x 10
- Numeryczne kodowanie miejsc (z wyjątkiem pudełek czarnych)
- Otwory odpływowe na spodzie w celu usunięcia płynów
- Autoklawowalne, odporne na temp. od -90 °C do 121 °C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 13,0 ml |
| Głębokość: | 133 mm |
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 9 x 9 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 9 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 9 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 53 20 016 |
| Szerokość: | 133 mm |
| Temperatura min.: | -90 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość: | 50 mm |