Kriopojemniki, PP, Transformer™ Cube
Treść:
1
Numer produktu:
6243251
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PP, Transformer™ Cube"
Fioletowe pudełka z przejrzystymi pokrywami. Do przechowywania dużych ilości próbek w probówkach o poj. 15 i 50 ml. Trwałe polipropylenowe pojemniki dostarczane z 2 wsuwanymi separatorami na 16 probówek o poj. 15 ml / 9 probówek o poj. 50 ml. Dzięki numerycznym oznaczeniom i ściętemu narożnikowi, możliwe jest łatwe i szybkie znalezienie szukanej probówki. Przechowując pojemnik bez pokrywy możliwe jest umieszczenie wyższych naczyń. Istnieje także możliwość wyjęcia separatorów, wypełnienia pojemnika lodem i stosowania jako łaźni lodowej. Autoklawowalne. Odporność termiczna od -80 do 121°C.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 16 x 15 ml, 9 x 50 ml |
| Głębokość: | 125 mm |
| Kolor: | Fioletowy |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS23271A |
| Szerokość: | 125 mm |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 125 x 125 mm |
| Wysokość: | 129 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |
