Kriopojemniki, PP, 81-dołkowe, autoklawowalne
Treść:
5
Numer produktu:
9193984
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PP, 81-dołkowe, autoklawowalne"
Wykonane z PP. Do przechowywania probówek o poj. 1,5 - 2,0 ml. Wyposażone w łatwo otwieraną pokrywę z wypukłymi liniami siatki i punktami odniesienia. Pasują do standardowych stelaży zamrażarek. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Wym.: 130 x 130 x 47 mm.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1,5/2,0 ml |
| Głębokość: | 130 mm |
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Liczba miejsc: | 81 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS120040 |
| Szerokość: | 130 mm |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 130 x 130 mm |
| Wysokość: | 47 mm |