Kriogeniczne pudełka kartonowe, z pokrywą
Treść:
12
Numer produktu:
6239027
Informacje dot. produktu "Kriogeniczne pudełka kartonowe, z pokrywą"
- Do przechowywania małych probówek i fiolek
- Odporność termiczna do -196°C
| Dla probówek: | 1,5/2,0 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 133 mm |
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | HS2860C |
| Szerokość: | 133 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość: | 75 mm |