Kosze podwieszane z sekcji ze stali nierdzewnej do łaźni ultradźwiękowych Sonorex | Typ: K 50 CA
Treść:
1
Numer produktu:
9877715
Informacje dot. produktu "Kosze podwieszane z sekcji ze stali nierdzewnej do łaźni ultradźwiękowych Sonorex | Typ: K 50 CA"
| Dla: | RK 1050 CH |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 445 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 216 |
| Szerokość wewnętrzna: | 540 mm |
| Typ: | K 50 CA |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 540 x 445 x 240 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 240 mm |