Kosze na odpady, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6326136
Informacje dot. produktu "Kosze na odpady, stal nierdzewna"
- Do przechowywania materiałów zawierających rozpuszczalniki
- Pedał do otwierania wieka
- Samozamykające wieko
- Dolna krawędź posiada wentylację zapobiegającą podgrzewaniu się spodu i nagłym samozapłonom zawartości
| Głębokość: | 382 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 40099 |
| Objętość napełniania: | 20 l |
| Szerokość: | 385 mm |
| UNSPSC: | 47121709 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 385 x 382 x 429 mm |
| Wysokość: | 429 mm |