Kosze do myjek ultradźwiękowych Elmasonic
Treść:
1
Numer produktu:
4688711
Informacje dot. produktu "Kosze do myjek ultradźwiękowych Elmasonic"
| Dla: | Easy 10, S 10 |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 70 mm |
| Maks. Obciążenie: | 1 kg |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 1117923 |
| Szerokość wewnętrzna: | 155 mm |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 155 x 70 x 35 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 35 mm |