Kosze do autoklawowania Nalgene™, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7049195
Informacje dot. produktu "Kosze do autoklawowania Nalgene™, PP"
Biały. Odpowiednia do czyszczenia i autoklawowania artykułów laboratoryjnych. Gładka powierzchnia zapobiega zarysowaniu plastiku lub szkła. Z pokrywką. Możliwość układania w stosy.
| Głębokość: | 153 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6917-0127 |
| Szerokość: | 123 mm |
| UNSPSC: | 24-11-20-05 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 123 x 153 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Z pokrywą: | Tak |