Korki, z kauczuku naturalnego, z pojedynczym otworem
Treść:
1
Numer produktu:
6242677
Informacje dot. produktu "Korki, z kauczuku naturalnego, z pojedynczym otworem"
Szare. Zgodne z normą DIN 12871.
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Liczba otworów: | 1 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
| Min. odporność na temperaturę: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1010141+1001230 |
| Odporność na temperaturę: | -30 ... 60 °C |
| UNSPSC: | 41122502 |
| Wysokość: | 40 mm |
| Wzorzec: | DIN 12871 |
| Ø Otworu: | 23 mm |
| Ø dna: | 41.0 mm |
| Ø góry: | 49.0 mm |