Korki, tworzywo silikonowe
Treść:
1
Numer produktu:
9230503
Informacje dot. produktu "Korki, tworzywo silikonowe"
Zgodne z normą DIN 12871. Dostarczane pojedynczo.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | Silikon |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1010503 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 180 °C |
| UNSPSC: | 41122502 |
| Wysokość: | 15 mm |
| Wzorzec: | DIN 12871 |
| Ø dna: | 3.5 mm |
| Ø góry: | 6.5 mm |