Korki silikonowe, z dwoma otworami
Treść:
6
Numer produktu:
4671818
Informacje dot. produktu "Korki silikonowe, z dwoma otworami"
DIN 12871.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Liczba otworów: | 2 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | Silikon |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1010550+1002115 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 180 °C |
| UNSPSC: | 41122502 |
| Wysokość: | 45 mm |
| Wzorzec: | DIN 12871 |
| Ø Otworu: | 11.5 mm |
| Ø dna: | 50.5 mm |
| Ø góry: | 59.5 mm |