Korki gumowe
Treść:
1
Numer produktu:
6900097
Informacje dot. produktu "Korki gumowe"
Zgodne z normą DIN 12871.
| Kolor: | Szary/niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Guma |
| Numer artykułu producenta: | 203038 |
| UNSPSC: | 41122502 |
| Wysokość: | 35 mm |
| Wzorzec: | DIN 12871 |
| Ø dna: | 31.0 mm |
| Ø góry: | 38.0 mm |