Korki gumowe
Treść:
1
Numer produktu:
9230203
Informacje dot. produktu "Korki gumowe"
Pełne, zgodne z normą DIN 12871.
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
| Numer artykułu producenta: | 1010103 |
| UNSPSC: | 41122502 |
| Wysokość: | 15 mm |
| Wzorzec: | DIN 12871 |
| Ø dna: | 3.5 mm |
| Ø góry: | 6.5 mm |