Kontrolery temperatury, seria KM-RX1000
Treść:
1
Numer produktu:
9642654
Informacje dot. produktu "Kontrolery temperatury, seria KM-RX1000"
Regulatory LabHEAT®. Kontrolery z możliwością dowolnej elektronicznej regulacji temperatury, z dwoma wyświetlaczami (wartości ustawionej i aktualnej). Czujnik Pt-100 lub termopara, do temp. maks. 1200°C, metalowa obudowa (wys. x szer. x gł.): 75 x 205 x 140 mm, z uchwytem, regulacją mocy do maks. 2300 W (10A), dostarczane wraz z przewodem o dł. 1,5 m i wtyczką. Nominalne napięcie 230 V AC.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 1200 °C |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 65001004 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 205 mm |
| Temperatura: | 0 ... 1,200 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | KM-RX 1004 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 140 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Zdolność przełączania: | 2300 W |
| Złącza: | USB |