Kontrolery temperatury TEMPAT®-DSI
messner emtronic
Treść:
1
Numer produktu:
9725365
Informacje dot. produktu "Kontrolery temperatury TEMPAT®-DSI"
Kontrolery temp. służące do regulacji mocy grzania zwojów, płyt grzejnych, pieców, radiatorów podczerwieni i łaźni wodnych. Z wyświetlaczem LED (wys. 7 mm). Temp. pracy wprowadzana za pomocą 3 lub 4 cyfr z rozdzielczością 1°C. Dla optymalnego bezpieczeństwa: bezpiecznik topikowy z dodatkowym wejściem na czujnik oraz wyłącznikiem na wypadek zbyt wysokiej temp. lub awarii czujnika. Alarmy wizualne i dźwiękowe. Krytyczne wartości temp. wprowadzane za pomocą potencjometru i wyświetlacza.
| Napięcie: | 220 - 235 V 50 / 60 Hz |
| Moc znamionowa: | Maks. 1800 VA |
| Prąd znamionowy: | Maks. 8 A |
| Dokładność pomiaru: | ±1 % |
| Wym.: | 188 x 110 x 70 mm |
| Ciężar: | 1.1 kg |
| Ciężar: | 1100 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 188 mm |
| Maks. Napięcie: | 235 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Numer artykułu producenta: | 32101030 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 110 mm |
| Temperatura: | 0 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | TEMPAT﹤sup﹥®﹤/sup﹥-DSI Pt100 |
| Wejścia czujników: | Pt100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 188 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 235 V, 50/60 Hz , 8 A |
| Zdolność przełączania: | 1800 VA |