Kontrolery temperatury, TEMPAT®-D
messner emtronic
Treść:
1
Numer produktu:
9725381
Informacje dot. produktu "Kontrolery temperatury, TEMPAT®-D"
Kontrolery temp. służące do regulacji mocy grzania zwojnic, płyt grzejnych, pieców, radiatorów podczerwieni i łaźni wodnych. Z jasnym wyświetlaczem LED (wys. 10 mm), dobrze widocznym także w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Temp. pracy wprowadzana za pomocą 3 lub 4 cyfr z rozdzielczością 1°C. Wbudowany bezpiecznik na wypadek uszkodzenia czujnika, zmiana interwału wyświetlania oraz trymer do nastawiania zmiennego wzmocnienia w zakresie od 0 do 10 K. Podłączenie czujnika za pomocą wbudowanego gniazda.
Odpowiedni czujnik temp. należy zamawiać osobno.
Jeżeli nie zostanie zamówiony żaden czujnik temp., urządzenie będzie dostarczone z wolnym gniazdem.
Odpowiedni czujnik temp. należy zamawiać osobno.
Jeżeli nie zostanie zamówiony żaden czujnik temp., urządzenie będzie dostarczone z wolnym gniazdem.
| Specyfikacja | |
| Wejście: Moc znamionowa: | 230 V, 50 / 60 Hz 2300 W, 10 A |
| Połączenie: | Przewód o dł. 1,20 m z wtyczką schuko odporną na uderzenia, z przewodem ochronnym (wtyczki zgodne ze standardem Szwajcarskim lub Francuckim dostarczane są na życzenie) |
| Obudowa: | Szara, wzmocnione włókno szklane z tworzywem |
| Wym.: | 188 x 110 x 70 mm |
| Włącznik: | Dwupozycyjny, podświetlany |
| Podł. czujnika: | Gniazdo |
| Styki Pt100: | Pt100 x 1 oraz 2 x termopara |
| Obciążenie styków: | 1 + 3 |
| Dokładność: | ±1% wartości zakresu pomiarowego |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 188 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Materiał obudowy: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 32101011 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 110 mm |
| Temperatura: | 0 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | TEMPAT﹤sup﹥®﹤/sup﹥ D Pt100 |
| Wejścia czujników: | Pt100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 188 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |